!We don’t help you immigrate, we help you integrate

به خدمات مهاجرتی پارسیس خوش آمدید!

اگر شما هم قصد دارید کشور زیبا و امن کانادا را خانه ی دوم خود کنید، هم اکنون به بهترین وبسایت در این زمینه وارد شده اید. ما در اینجا به شما کمک می کنیم که لذت زندگی در کشوری امن، و احساسِ شادی بخشِ داشتن آینده ای روشن را تجربه کنید. ما در پارسیس همه ی راه های گوناگونی را که شما می توانید از طریق آنها به کانادا  مهاجرت کنید را بررسی می کنیم و بهترین آنها را به شما پیشنهاد می دهیم. ولی این تنها بخشی از خدمات ماست؛ پس از ورود به کانادا ما به شما کمک خواهیم کرد که با شیوه ی زندگی کانادایی آشنا شوید و با جامعه ی کانادا آسان تر و شریع تر هماهنگ شوید.

و صد البته برای ما هم مهم ترین چیز این است که شما در رشته و زمینه ی کاری خودتان در کانادا مشغول به کار شوید. این یکی از مهم ترین نکاتیست که ما برای مشتریان خود در نظر می گیریم و بر آن تاکید می کنیم. حتا پیش از ورودتان به کانادا ما روند کاریابی شما را آغاز می کنیم. از شما درخواست می کنیم که به صفحات دیگر سایت ما سربزنید و ببینید کدام یک از خدمات مهاجرتی و اقامتی کانادا برای شما مناسب تر است. اگر به هر گونه کمکی برای بررسی پرونده ی خود نیاز دارید، لطفاً بدون هیچ درنگی با ما تماس بگیرید و یا فرم ارزیابی رایگان پارسیس را پر کنید. ما اطلاعاتی که شما به ما در باره ی خودتان می دهید را ارزیابی می کنیم و بهترین و سریع ترین گزینه ی مهاجرتی را پیش پای شما قرار خواهیم داد.چگونه به کانادا مهاجرت کنیم؟

برای مهاجرت یا سفر به کانادا بیش از چهل راه گوناگون وجود دارد. روبرویی با این همه راه های مختلف ممکن است هر کسی را قصد مهاجرت به کانادا را دارد دچار سردرگمی و استرس کند. ولی نیازی به نگرانی نیست، چرا که ما در وبسایت خود تلاش کرده این همه یه این راه ها را به کوتاه ترین و خلاصه ترین شکل ممکن پیش روی شما قرار دهیم.

از شما دعوت می کنیم که راه های مهاجرتی به کانادا را در سایت ما از نظر بگذرانید، و همواره به یاد داشته باشید که شما همیشه از حمایت همه جانبه ی ما برخوردار خواهید بود. فقط کافیست که با ما تماس بگیرید، و یا با پر کردن فرم ارزیابی رایگان ما، به ما اجازه دهید تا خودمان با شما تماس بگیریم و بهترین گزینه های مهاجرتی شما را به شما معرفی کنیم.

به هر روی، سفر شما به کانادا از یکی از راه های زیر آغاز خواهد شد:

مهاجرت کاری

ویزای خویشاوندی

ویزای دانشجویی

ویزای توریستی

یکی از پر طرفدار ترین انواع ویزای کانادا، دسته ی نیروهای متخصص می باشد.

گرفتن چنین ویزایی ختم به دریافت اقامت دائم در کانادا خواهد شد. گزینه ی دوم دادن درخواست برای اجازه ی کار است، که برای آن، فرد نیازمند دریافت پیشنهاد کار از یک شرکت کانادایی می باشد.

مهاجرت کاری همچنین از راه دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا امکان پذیر می باشد. داشتن این ویزا، دریافت اقامت دائم را برای همه ی سرمایه گذاران و کارآفرینان امکان پذیر می سازد.

اقامتجوهای کانادا می توانند برای اعضای خانواده و برخی از خویشاوندان خود که می خواهند آنها را تحت حمایت خود بگیرند، درخواست ویزای کانادا کنند.

این گونه از ویزا بستگی به این دارد که آیا فرد تقاضا دهنده توانایی حمایت مالی از بستگان خود را دارد یا خیر.

هدف از این دسته ی مهاجرتی، به هم رسانیدن دوباره ی مهاجران کانادایی با عزیزانشان می باشد.

هر کسی که مایل به تحصیل بیش از شش ماه در کانادا باشد به دریافت ویزای دانشجویی کانادا نیازمند است.

درخواست برای دریافت این گونه از روادید باید به محض دریافت نامه ی پذیرش دانشجویی از دانشگاه های کانادا، انجام شود.

پس از گذراندن دوره ی زمانی مشخصی در کانادا، دانشجویان مشمول اقدام برای مهاجرت با کانادا می گردند.

روادید موقت کانادا یا به اصطلاح ویزای توریستی به گردشگران اجازه ی اقامت شش ماهه در کانادا را فراهم می کند.

با داشتن ویزای گردشگری افراد اجازه ی کار در کانادا را دارا نخواهند بود، و باید پیش از خاتمه ی دوره ی شش ماهه از کانادا خارج شوند.

بیشتر بخوانید...

بیشتر بخوانید...

بیشتر بخوانید...

بیشتر بخوانید...

Change site's language

از ما یاری بگیرید در صورت تمايل در مهاجرت به کانادا ، لطفا فرم ارزيابي رايگان را تکميل نماييد. اين پرسشنامه به‌گونه‌ای طراحي شده تا ما را در ارزيابي رايگان شرايط و صلاحيت شما برای مهاجرت به کانادا بر اساس معيارهای انتخابی دولت کانادا قادر سازد.

 پس از ارزيابی، در صورتی که واجد شرايط مهاجرت به کانادا باشيد رامین خدائی نتيجه ارزيابي را همراه با جزييات سرويس‌ها و هزينه‌ی خدمات از طريق پست الکترونيک به اطلاع‌تان مي‌رساند.

ارزیابی رایگان

دکتر رامین خدائی
مشاور رسمی مهاجرت کانادا
با شماره R413351
 

 مشاورین مهاجرتی شورای قانون گذاری کانادا